Maldivler Dalış Turları

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Maldivler dünyanın en ünlü dalış merkezlerinden biridir. Mercan adalarından oluşan coğrafyada mercan resiflerinde bulunan su altı dünyasının zenginliği dünyanın başka bir yerinde yoktur. Yıllardır profesyonel olan olmayan tüm dalgıçlar Maldivlerin su altı dünyasını yakından görebilmek için Maldivlere seyahat ederler.

Maldivler Sualtı Dünyası

Maldivler dalış turlarına katılmanın ve bu zenginliğe yakından şahit olmanın farklı yolları vardır.

Maldivler Dalış Tekneleri

Maldivler Dalış Teknesi

Maldivlerin uluslararası havaalanına ev sahipliği yapan Hulhule Adasından kalkan tekneler ihtiyaca göre “Cabin Charter” sistemi ile 1-2-3 kişilik seyahatlerde kullanılabilir. Bu tekneler haftanın belli günleri kalkar ve belirli bir rotada seyahat ederek 1 haftalık turun ardından havaalanına geri dönerler. Bu teknelerin avantajı tüm tekneyi kiralamak zorunda olmayışınızdır. Dünyanın dört bir yanından gelen dalış meraklıları ile aynı teknede hem dalışlarınızı yapıp hem de yeni arkadaşlıklar kurmak imkanı bulursunuz. Seyahat süresince günde 2-3 dalış, gece dalışı, yemekler gibi ana hizmetler ödemenize dahildir. Ekipman kiraları, ekstra dalışlar, teknede içecekler vb her türlü hizmet ayrıca temin edilebilmektedir. Tekne sürekli hareket halinde olduğu için 1 hafta gibi bir sürede birçok farklı noktada dalış imkanı bulabilirsiniz.

Maldivler Tekne Kiralama

10 – 15 kişiden fazla gruplar için yukarıda bahsedilen teknelerden birini komple kiralayarak kendi grubunuza özel olarak dalış programınızı yapabilirsiniz. Bu durumda dalış sayıları, rota, verilecek hizmetler vb tüm detayları önceden kendiniz belirleyerek arkadaş grubunuz ile isteklerinizi eksiksiz karşılayacak programı kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu durum ayrıca maddi olarak da avantajlıdır.

Maldivler Tekne Kiralama

Siz de WTS (World Travel Service) farkıyla Maldivler de Tekne Kiralamak istiyorsanız tıklayın.

Maldivler Resort Konaklamalı Dalış Paketleri

Maldivlerde adalarda konuşlanmış olan resort tesislerde konaklamanızı yaparken tesisin dalış merkezinden her türlü hizmeti alabilirsiniz. Bu seyahat özellikle seyahat eden kişiler arasında non-diver olanlar için daha avantajlı bir durum yaratacaktır. Dalış yapacak kişiler tesisin teknesi ile çevredeki dalış noktalarında dalışlarını yaparken non-diver olanlarda tesisin diğer imkanlarından (spa, fitness center, restoran, bar, gençler için game center ve tabii ki eşsiz kumsallardan) faydalanabilirler. Maldivler’de hemen hemen her tesiste dalış merkezi olmakla birlikte bu konuda daha profesyonel olan belli başlı tesisler dalış severler tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS, yine Dünyanın en iyi 5 yıldızlı havayolu Emirates ile yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatlarını sizlere sunuyor! Ayrıntılar için tıklayınız.

WTS Emirates Dubai Stopover

WTS, Emirates'in Official Tour Operator Partneridir. Tüm Dubai konaklamalı seyahatleriniz için tıklayınız.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

CANLI DESTEK